החורף בישראל, יכול להיות קצר אך סוער. ברד רב יכול לרדת בחורף, כשאר הרכב שלכם נמצא תחת כיפת השמיים, הברד יפגע בפח הרכב ויגרום לו  לנזקים כמו עיקום או בליטות של פח הרכב. אם אתם מעוניינים שהרכב שלכם יישאר מטופח ולא מוזנח, הערך שלו לא ירד, יש  לבצע תיקון נזק ברד בשיטת PDR, שהיא שיטה חדשה בארץ, כשאר המוסך המורשה לתיקון זה, ישתמש בכלים משוכללים אשר מיישרים את פח הרכב, ללא צורך בתיקוני צבע. קשה יהי להאמין שהרכב היה פגוע מנזקי ברד והוא ייראה ישר וללא סמנים שאפילו נעשה בו תיקון פח.

מראה חלק של פח הרכב ממש כמו לפני נזקי הברד שספג

השיטה של תיקון נזק ברד  לפי שיטת PDR, הינה השיטה היעילה ביותר. בשיטה זו, באמצעות לחץ ניתן יהיה ליישר את המעיכות של הברד והרכב יחזור ללא סימנים.  שיטה זו, מיועדת לאזורים שלא נפגע בהם הצבע כאשר אין גישה מבפנים, התיקון מתבצע באמצעות הדבקת פטריית פלסטיק בעלת דבק ייחודי כאשר הפח נמשך חזרה באמצעות כלים ייעודיים. כשאר מתקנים את הפח באמצעות שיטת PDR, ניתן דגש מיוחד על שמירת הצבע, כך שחוץ מיישור הפח, לא יהיה צורך בעבודה נוספת.

בשיטה זו ליישור הפח ללא עבודות מורכבות וללא ירידת ערך הרכב, משתמשות חברות שהן יבואניות רכבים, מגרשי רכבים וכן, לקוחות פרטיים, אשר מעוניינים כי באמצעות תיקון נזק ברד, הרכב שלהם יהיה חלק, ללא סימנים של תיקון מאסיבי יותר כמו בשיטה הישנה יותר של שיוף, מילוי וצבע בתנור.

מענה מושלם וזול יותר לתיקון נזקי ברד ברכב

המענה המושלם עבור תיקון נזק ברד הוא רק באמצעות שיטת PDR, תוכלו להמתין זמן קצר והרכב שלכם יהיה מוכן. ישנם מוסכים מורשים שמשתמשים בשיטה זו של פחחות וכן, מוסכים אשר עובדים מול חברות הביטוח ובהסדר. זוהי עבודה עדינה ומדויקת ואיכות התיקון מובטחת. החברה שהביאה את השיטה הגאונית הזאת לארץ הינה חברת PDR ישראל בע”מ . החברה ממוקמת בחיפה והצוות הינו מומחה ומקצועי, אשר עבר הכשרות וצבר ניסיון רב.